GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Yamaha Tracer 900GT
Aanvullend
ABS, Binnen Tassen, Cruiscontrol, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handkappen, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Led Knipperlichten, Led Verlichting, Midden Bok, Origineel N.L. Motor, Radiateur Cover, Rijmodi Instelbaar, Traction Control, Van Eerste Eigenaar, Verstralers, Wheelstriping, Zeer Mooie Nette Motor, Zij Koffers
Meer informatie
Modeljaar: 2019
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 35MKNZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.739 |
| Laatste registratie | 2026-04-22 |
| Eerste registratie NL | 2019-04-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 847 cc |
| Vermogen | 84,6 kW |
| Gewicht ledig | 208 kg |
| Gewicht rijklaar | 215 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |