Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XV950R
Aanvullend
ABS, Sidemount, Solorek, Spec. achterkant, Spec. uitlaatsyst., Special paint, Wheel striping
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 38MNSZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.200 |
| Laatste registratie | 2026-05-15 |
| Eerste registratie NL | 2021-05-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 942 cc |
| Vermogen | 38 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 251 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107