Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi V7 Cafe Classic
Aanvullend
Bar-end Mirrors, Brandstof injectie, Fly screen, Kleine Richtingaanwijzers, Korte kentekenplaathouder
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 42MRNT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.054 |
| Laatste registratie | 2026-04-04 |
| Eerste registratie NL | 2023-11-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 744 cc |
| Vermogen | 37 kW |
| Gewicht ledig | 191 kg |
| Gewicht rijklaar | 198 kg |
| Gewicht maximum | 401 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 203 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107