Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki VL 1500 Intruder
Meer informatie
Modeljaar: 1999
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MRNT56 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.563 |
| Laatste registratie | 2025-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2007-05-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.462 cc |
| Vermogen | 50 kW |
| Gewicht ledig | 330 kg |
| Gewicht rijklaar | 337 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107