GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Suzuki GSX-R600
Bij deze bied ik mijn zeer nette en mooie Suzuki GSX-R 600 uit het jaar 2001 aan. Voor de kenners: dit is het iconische K1-model, de eerste 'Gixxer' met brandstofinjectie. De motor ziet er voor zijn leeftijd nog goed uit en trekt nog altijd veel bekijks in de klassieke Suzuki blauw-witte kleurstelling met de opvallende witte velgen. De motor heeft altijd droog binnen gestaan.
| Kenteken | MFDJ68 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.443 |
| Laatste registratie | 2019-07-25 |
| Eerste registratie NL | 2001-05-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht ledig | 174 kg |
| Gewicht rijklaar | 181 kg |
| Gewicht maximum | 380 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 199 kg |