Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z900 70kW
Aanvullend
ABS/TCS, Korte kentekenplaathouder, Leovince demper, Onderhoudsgeschiedenis aanwezi, Seatcover
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 65MRXT |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.201 |
| Laatste registratie | 2023-06-27 |
| Eerste registratie NL | 2022-12-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 948 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107