Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN900 Classic
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 70MHPR |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.090 |
| Laatste registratie | 2025-09-24 |
| Eerste registratie NL | 2017-05-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 903 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 266 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061