GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Suzuki SV650S
Aanvullend
ABS, Dealer Onderhouden, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Korte Kentekenplaat Houder, Onderhoudsboekje Aanwezig, Tankpad, Zeer Mooie Nette Motor
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 94MKDT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 827 |
| Laatste registratie | 2026-05-16 |
| Eerste registratie NL | 2018-10-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 645 cc |
| Vermogen | 56 kW |
| Gewicht ledig | 191 kg |
| Gewicht rijklaar | 198 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |