Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XVS1100 Dragstar
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZ06KR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.168 |
| Laatste registratie | 2026-05-15 |
| Eerste registratie NL | 1999-03-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.063 cc |
| Vermogen | 45 kW |
| Gewicht ledig | 274 kg |
| Gewicht rijklaar | 281 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |