GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW K 1600 GT
Aanvullend
Alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Anti Slip Control, Audio installatie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Bandenspanningscontrolesysteem, Centrale deurvergrendeling, Connected services, Cruise control, Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Elektrisch verwarmde buddy, Elektrisch windscherm, Handvaten, Keyless start, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED mistlampen, Metallic lak, Middenstandaard, Optie-pakket, Topkoffer, Touring Pakket, Tractie Controle Systeem (TCS), Volle kuip, Wis-/was installatie voor koplampen, Xenon-verlichting, Zijkoffers
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
| Kenteken | 10MPFN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.311 |
| Laatste registratie | 2026-04-03 |
| Eerste registratie NL | 2021-06-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 327 kg |
| Gewicht rijklaar | 334 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |