Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Zero Motorcycles S ZF8.5
Aanvullend
1 Maand Gratis!! Alriskverz., Div.Financiering Mogelijkheden, Inruil Mogelijk, Leuke Motor
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 78MDKR |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-01-17 |
| Eerste registratie NL | 2013-09-03 |
| Technische details | |
| Gewicht ledig | 161 kg |
| Gewicht rijklaar | 161 kg |
| Gewicht maximum | 343 kg |
| Payload capacity | 182 kg |