GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1300 GS
Aanvullend
Adaptief Demping Systeem (ADS), Anti Blokkeer Systeem (ABS), Bandenspanningscontrolesysteem, Centrale deurvergrendeling, Comfort-pakket, Connected services, Cruise control, Dynamic-pakket, Electronic Stability Program (ESP), Elektrisch windscherm, Handvatverwarming, Hill hold-functie, Keyless start, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, Matrix LED koplampen, Metallic lak, Middenstandaard, Niveauregeling, Touring Pakket, Tractie Controle Systeem (TCS), Triple Black, Verwarmde buddyseat, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 77MZPF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.150 |
| Laatste registratie | 2026-05-20 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 230 kg |
| Gewicht rijklaar | 237 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |