Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 990 Super Duke
Meer informatie
Laadvermogen: 203 kg
GVW: 387 kg
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
3 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | MSZJ14 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.778 |
| Laatste registratie | 2026-02-11 |
| Eerste registratie NL | 2008-04-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.000 cc |
| Vermogen | 88 kW |
| Gewicht ledig | 184 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 387 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 188 kg |