Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z1000
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?187 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 09MHPF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.657 |
| Laatste registratie | 2026-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2018-07-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.043 cc |
| Vermogen | 104,5 kW |
| Gewicht ledig | 209 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |