Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN900 Classic
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 62MBPG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.122 |
| Laatste registratie | 2026-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2012-05-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 903 cc |
| Vermogen | 37 kW |
| Gewicht ledig | 262 kg |
| Gewicht rijklaar | 278 kg |
| Gewicht maximum | 458 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149