Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSR 600A
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 37MKJJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.013 |
| Laatste registratie | 2026-04-21 |
| Eerste registratie NL | 2019-02-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 200 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149