Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XVS650 Drag Star
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MRJN64 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 964 |
| Laatste registratie | 2026-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2007-06-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 29 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Gewicht maximum | 447 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 198 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149