Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 400 LT
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 38HVP5 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.065 |
| Laatste registratie | 2026-04-24 |
| Eerste registratie NL | 2009-03-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Vermogen | 24 kW |
| Gewicht ledig | 253 kg |
| Gewicht rijklaar | 262 kg |
| Gewicht maximum | 445 kg |
| Payload capacity | 183 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149