GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Kawasaki Z750R
Aanvullend
ABS, Bar End Mirrors, Belly Pan, Black Edition, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Fly Screen, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Korte Kentekenplaat Houder, Led Knipperlichten, Leo Vince Sportdemper, Tankpad, Valdoppen, Wheelstriping, Zeer Mooie Complete Motor
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 83MRBV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.220 |
| Laatste registratie | 2026-04-24 |
| Eerste registratie NL | 2022-03-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Vermogen | 78 kW |
| Gewicht ledig | 213 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Gewicht maximum | 407 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 180 kg |