GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Thruxton 900
Aanvullend
1 Maand Gratis!! Alriskverz., Bar End Mirrors, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Inruil Mogelijk, Origineel N.L. Motor, Scherp Geprijsd !!!, Solo Seat Cover, Sportdempers, Van Eerste Eigenaar
Meer informatie
Modeljaar: 2005
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MNZR68 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.289 |
| Laatste registratie | 2024-05-24 |
| Eerste registratie NL | 2005-08-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 865 cc |
| Vermogen | 51 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Gewicht maximum | 430 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 204 kg |