Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Sprint 955
Meer informatie
Modeljaar: 1998
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY51PY |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.405 |
| Laatste registratie | 2026-04-23 |
| Eerste registratie NL | 1998-02-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 885 cc |
| Vermogen | 71 kW |
| Gewicht ledig | 250 kg |
| Gewicht rijklaar | 257 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149