GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Trophy 1200
Aanvullend
ABS, Cardan Aandrijving, Cruiscontrol, Dealer Onderhouden, Div.Financiering Mogelijkheden, Echte Tourbuffel, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Midden Bok, Onderhoudsboekje Aanwezig, Origineel N.L. Motor, Topkoffer, Verstelbaar Windscherm, Zeer Mooie Nette Motor, Zij Koffers
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 51MFFJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.959 |
| Laatste registratie | 2026-05-01 |
| Eerste registratie NL | 2014-06-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.215 cc |
| Vermogen | 99 kW |
| Gewicht ledig | 298 kg |
| Gewicht rijklaar | 315 kg |
| Gewicht maximum | 554 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 239 kg |