Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 1200 XCa
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 61MJTJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.297 |
| Laatste registratie | 2026-03-27 |
| Eerste registratie NL | 2018-06-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.215 cc |
| Vermogen | 100,74 kW |
| Gewicht ledig | 246 kg |
| Gewicht rijklaar | 259 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |