GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville Bobber
Aanvullend
6 maanden garantie, Netjes gepoetst, Onderhoud indien nodig, Technische controle, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Volle tank brandstof
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 79MSZT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.368 |
| Laatste registratie | 2026-04-09 |
| Eerste registratie NL | 2023-07-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.200 cc |
| Vermogen | 57,5 kW |
| Gewicht ledig | 243 kg |
| Gewicht rijklaar | 251 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |