Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville T100
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Bar End Mirrors, LED achterlichten, Middenbok, Tractie Controle Systeem (TCS), Vervanging slijtagedelen indien nodig
Meer informatie
Laadvermogen: 217 kg
GVW: 441 kg
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 94MZXL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.434 |
| Laatste registratie | 2026-03-14 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 900 cc |
| Vermogen | 40,5 kW |
| Gewicht ledig | 224 kg |
| Gewicht rijklaar | 231 kg |
| Gewicht maximum | 441 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 210 kg |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077