Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Daytona T595
1997, 23.352 km, € 4.990, Strontium yellowMeer informatie
Modeljaar: 1997
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MFGV55 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.711 |
| Laatste registratie | 2025-03-02 |
| Eerste registratie NL | 2001-05-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 955 cc |
| Vermogen | 95 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |