GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW C 650 GT
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Bandenspanningscontrolesysteem, Boordcomputer, Dodehoek detector, Electronic Stability Program, Electronic Stability Program (ESP), Elektrisch verwarmde buddy, Handvaten, Handvatverwarming, Highline Pakket, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, Metallic lak, Middenstandaard, Startblokkering, Veiligheids-pakket, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 180 km/u
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 19MLZJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.833 |
| Laatste registratie | 2026-05-13 |
| Eerste registratie NL | 2020-06-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 647 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht ledig | 254 kg |
| Gewicht rijklaar | 261 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |