Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300A
Aanvullend
12v accessoire-aansluiting, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Handvatverwarming, Middenbok, Topkoffer, Zijkoffers
Meer informatie
Laadvermogen: 201 kg
GVW: 476 kg
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MSPH40 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.143 |
| Laatste registratie | 2008-03-29 |
| Eerste registratie NL | 2008-03-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 106 kW |
| Gewicht ledig | 275 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Gewicht maximum | 476 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 194 kg |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077