GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Arrows uitlaat, Db killer, Handvatverwarming, Led verlichting, Vervanging slijtagedelen indien nodig
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 16MJGH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.800 |
| Laatste registratie | 2025-08-06 |
| Eerste registratie NL | 2018-01-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 99,3 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |