GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 800 GS Adventure
Aanvullend
Adaptief Demping Systeem (ADS), Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Boordcomputer, Comfort-pakket, Dynamic-pakket, Electronic Stability Program, Electronic Stability Program (ESP), Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Handvatverwarming, Middenstandaard, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 193 km/u
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 01MKVF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.470 |
| Laatste registratie | 2026-05-13 |
| Eerste registratie NL | 2019-06-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 63 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 232 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |