GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 800 GS
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfort pakket, Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic pakket, Handvatverwarming, Hoog windscherm, Keyless Ride, Kleur wit, Kofferdragers links & rechts, Koffer set 3 delig, Lage buddyseat, LED-verstraler, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Middenstandaard, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi pro, Schakelassistent Pro, smartphone integratie, Stijlvariant Sport, TFT Connectivity Display, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm, Zijkofferset, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 190 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 01-03-2030
Garantielabel: BMW Premium Selection
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 44MXGH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.927 |
| Laatste registratie | 2026-05-09 |
| Eerste registratie NL | 2025-03-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 895 cc |
| Vermogen | 64 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 91 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |