Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
BMW F 800 R
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 03MFTP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.102 |
| Laatste registratie | 2026-04-22 |
| Eerste registratie NL | 2015-05-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 64 kW |
| Gewicht ledig | 188 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 405 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 206 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149