Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 1290 Super Duke GT
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 83MSNV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 2.662 |
| Laatste registratie | 2025-12-19 |
| Eerste registratie NL | 2023-07-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.301 cc |
| Vermogen | 127 kW |
| Gewicht ledig | 224 kg |
| Gewicht rijklaar | 231 kg |
| Gewicht maximum | 456 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 225 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349