Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1100 RT
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MX89DN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.909 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 1996-07-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.085 cc |
| Vermogen | 66 kW |
| Gewicht ledig | 265 kg |
| Gewicht rijklaar | 272 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |