GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1300 GS Adventure
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, ACC (Adaptive cruise control), Adaptieve bochtverlichting, Adaptieve rijhoogtehulp, ASA (automaat), Bandenspanningcontrole (RDC), BMW LED Verstralers, Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Suspension Adjustement (DSA), Emergency Call, Geautomatiseerde Schakelassistent, Getint Windscherm, Handprotectoren, Hill Start Control, Innovatiespakket, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), Middenbok, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Side View Assist, Touringpakket, USB-laadaansluiting, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Waarschuwing v.aanrijding van achteren, Windscherm electronisch verstelbaar
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 07-08-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 15MZDK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.740 |
| Laatste registratie | 2025-08-08 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 261 kg |
| Gewicht rijklaar | 268 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Torque | 149 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |