Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Triple R
Meer informatie
Modeljaar: 2024
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 51MTXR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.421 |
| Laatste registratie | 2026-02-27 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 765 cc |
| Vermogen | 88,3 kW |
| Gewicht ledig | 178 kg |
| Gewicht rijklaar | 189 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111