Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Rocket III
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MTGR19 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.736 |
| Laatste registratie | 2026-03-19 |
| Eerste registratie NL | 2011-03-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 2.294 cc |
| Vermogen | 103 kW |
| Gewicht ledig | 333 kg |
| Gewicht rijklaar | 340 kg |
| Gewicht maximum | 585 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 245 kg |