Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Rocket III GT
Meer informatie
Modeljaar: 2020
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 81MZVR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 502 |
| Laatste registratie | 2026-03-23 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 2.458 cc |
| Vermogen | 123 kW |
| Gewicht ledig | 388 kg |
| Gewicht rijklaar | 395 kg |