Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville T100
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Bar End Mirrors, LED achterlichten, Middenbok, Tractie Controle Systeem (TCS), Vervanging slijtagedelen indien nodig
Meer informatie
Laadvermogen: 217 kg
GVW: 441 kg
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 94MZXL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.434 |
| Laatste registratie | 2026-03-14 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 900 cc |
| Vermogen | 40,5 kW |
| Gewicht ledig | 224 kg |
| Gewicht rijklaar | 231 kg |
| Gewicht maximum | 441 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 210 kg |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077