GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Honda CB600S
Aanvullend
3 maanden basis garantie, Netjes gepoetst, Onderhoud indien nodig, Technische controle, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Volle tank brandstof
Meer informatie
Gereserveerd (verkocht o.v.)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basis & Bosgoed Garantie (3 maanden)
| Kenteken | MBXR73 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 984 |
| Laatste registratie | 2026-03-06 |
| Eerste registratie NL | 2000-05-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |