Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi 850 GT
Meer informatie
Laadvermogen: 193 kg
GVW: 430 kg
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 11YE82 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2023-10-18 |
| Eerste registratie NL | 2023-09-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 844 cc |
| Vermogen | 37 kW |
| Gewicht ledig | 237 kg |
| Gewicht rijklaar | 244 kg |
| Gewicht maximum | 430 kg |
| Geluid stationair | 78 dB |
| Payload capacity | 186 kg |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077