Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi V7 Cafe Classic
Aanvullend
Bar-end Mirrors, Brandstof injectie, Fly screen, Kleine Richtingaanwijzers, Korte kentekenplaathouder
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 42MRNT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.054 |
| Laatste registratie | 2026-04-04 |
| Eerste registratie NL | 2023-11-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 744 cc |
| Vermogen | 37 kW |
| Gewicht ledig | 191 kg |
| Gewicht rijklaar | 198 kg |
| Gewicht maximum | 401 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 203 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107