Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Arrows uitlaat, Db killer, Handvatverwarming, Led verlichting, Vervanging slijtagedelen indien nodig
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed Garantie (6 maanden)
| Kenteken | 16MJGH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.800 |
| Laatste registratie | 2025-08-06 |
| Eerste registratie NL | 2018-01-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 99,3 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077