Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300A
Aanvullend
12v accessoire-aansluiting, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Handvatverwarming, Middenbok, Topkoffer, Zijkoffers
Meer informatie
Laadvermogen: 201 kg
GVW: 476 kg
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MSPH40 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.143 |
| Laatste registratie | 2008-03-29 |
| Eerste registratie NL | 2008-03-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 106 kW |
| Gewicht ledig | 275 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Gewicht maximum | 476 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 194 kg |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077