Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FZ6 Fazer ABS Sport
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJSL01 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 937 |
| Laatste registratie | 2026-04-17 |
| Eerste registratie NL | 2003-11-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 600 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 397 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 198 kg |