Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MT-07
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 87MVGK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 786 |
| Laatste registratie | 2026-03-07 |
| Eerste registratie NL | 2024-09-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 182 kg |
| Gewicht maximum | 355 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 173 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149