Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX-8R
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 22MXGP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.297 |
| Laatste registratie | 2026-04-20 |
| Eerste registratie NL | 2025-03-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 776 cc |
| Vermogen | 61 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |