Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger Sport 800
Meer informatie
Modeljaar: 2025
Emissieklasse: Euro 5
| Kenteken | 74MXGK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.670 |
| Laatste registratie | 2026-04-17 |
| Eerste registratie NL | 2025-03-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 84,6 kW |
| Gewicht ledig | 201 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111