Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki V-Strom 1000DL
Meer informatie
Laadvermogen: 212 kg
GVW: 440 kg
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJPS61 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.530 |
| Laatste registratie | 2026-01-27 |
| Eerste registratie NL | 2003-09-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 996 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 228 kg |
| Gewicht rijklaar | 235 kg |
| Gewicht maximum | 440 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 205 kg |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565