Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda VT600C Shadow
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: Handgeschakeld
Wielbasis: 160 cm
| Kenteken | MX54LT |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 896 |
| Laatste registratie | 2025-05-31 |
| Eerste registratie NL | 1997-07-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 583 cc |
| Vermogen | 29 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Gewicht rijklaar | 219 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565